KONST / Litografier / Färglitografi 16592036
nr 1659 2036
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), "Eve et la pomone". Signerad, numrerad 93/150. Färglitografi, bildmått: 86x57 cm, yttermått inklusive ram: 101x70 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:28:23
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
18 nov
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse